Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Prohlížíte si stránku: Firemní filozofie, profil a garance

Tradice a stabilita, profesionalita a garance!

Firma Nikol s.r.o. působí na trhu již od roku 1992 jako jedna z prvních v oblasti výškových a potápěčských prací. Od roku 1999 jsme zkušenosti z těchto činností začali zúročovat. Specializovali jsme se v oblasti profesionálního dělení stavebních konstrukcí diamantovou technikou a tomuto oboru se plně věnujeme doposud. Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme schopni Vám navrhnout efektivní řešení Vaší zakázky spojené s dělením stavebních konstrukcí a navrhnout vhodnou technologii k jejímu provedení. Dbáme zároveň na to, aby vše bylo dokončeno včas a podle Vašich představ.

 

Naši kvalifikovaní pracovníci jsou pravidelně školeni k využívání nejmodernějších strojů a technologií firmy Hilti. Jejich použitím dokážeme plně vyhovět náročným požadavkům investorů a architektů na vytváření otvorů, prostupů a postupných demolicí stavebních konstrukcí a betonových podlah.

 

Naše firma má sjednané pojištění u Allianz pojišťovna, a.s. na škodu způsobenou činností pojištěného a jeho zaměstnanců jinému, uvedenou dle výpisu obchodního rejstříku, č. sml. 503519030 na částku 10 000 000 Kč .

Nahoru